Misyonumuz

Misyonumuz

Not: Birinci aşama için yeterli sermayeye ulaşılana kadar hedef tarifleri güncellenecektir.

1. Aşama (2022) Yazılım Şirketi (Start-Up) açılacak. (Oyun ve animasyon içerikler hazırlanacak.)

2. Aşama (2024) Yapay Zeka Ar-Ge Merkezi açılacak. (Yapay zeka ve test aşamalarına başlanılacak. Diğer teknoloji şirketleri, bilişim şirketleri ve robot teknoloji şirketleri ürünleri geliştirilecek. Uzay teknoloji alt yapısı kurulacak.)

3. Aşama (2026) Kendi Enerjisini Üreten Motor Teknolojisi üretim şirketi açılacak. (Hiç bir dış etkene yada yakıta ihtiyaç duymadan, kendi bünyesinde elektrik enerjisi üreten motorlar üretilip test edilecek. Piyasa sürülerek yaygınlaştırılacak.)

4. Aşama (2028) Kütle-Etki-Tepki Motor Teknolojisi şirketi kurulacak. (Uzayda yakıta ihtiyaç duymadan ilerlemeyi, durmayı ve manevra yapmayı sağlayan kütle-etki-tepki motor teknolojisi üretilecek. Test edilecek.)

5. Aşama (2030) Canlı Yayın Yapan Uzay Droid Teknolojisi şirketi kurulacak. (Uzayda 360 derece ve yüksek çözünürlükle canlı yayın yapabilen, yapay zeka ile yönetilen, kütle-etki-tepki motor teknolojisiyle hareket eden robot droidler üretilecek. Test edilecek ve uzaya yollanacak. Gezegenler, uydular ve bazı gök cisimleri etrafında yörüngeye girerek yayın yapılacak.)

6. Aşama (2032) Uzay Turizmi, Kolonileşme ve Madenciliği Teknolojisi Ar-Ge üssü kurulacak. (Gelecek nesillere bilim ve teknoloji eğitimi verilecek. Yeni nesil teknolojilere yatırım yapılacak. Geliştirmek ve test edilecek.)

Daha fazla ayrıntı için, ana sayfada bulunan görsellere tıklayınız.

Murat Güven (Girişimci) 1979-2***

Büyük Fikirler Büyük Global Şirketler Yaratır